Різні цікавинки

Місія: врятувати поламаний рефрижератор

foto_cikavvosti_30.09.2014-02-012_resizedУ наш час перевезення стали не тільки невід’ємною частиною ведення бізнесу та взаємовідносини між країнами, вантажоперевезення стали і частиною життя простих людей. Компанії, що займаються транспортуванням товару, мають обширний автопарк, в якому є різні типи автомобілів, включаючи і рефрижератори. Компанії проводять і догляд за своїми машинами – проводять, якщо це необхідно, ремонт рефрижераторов, різні профілактичні роботи, пов’язані з колесами, двигуном і т.д. Постійно підвищується рівень кваліфікації персоналу. І все це для того, щоб поліпшити свою роботу і стати краще.

Чим же цінне це обладнання?

Рефрижератор – це автомобіль, на який змонтовано спеціальна потужна система по охолодженню. Флагманами механізму роботи цього обладнання є:
– Конденсатор;
– Ресивер – осушувач;
– Випарник;
– Компресор.

Серце працюючої системи – компресор. Від нього безпосередньо залежить вся робота рефрижератора. На жаль, рефрижератори не вічні. Ремонт, що залежить від ступеня поломки, може бути капітальний, частковий.

До речі, якщо виникла потреба в ремонті рефрижераторів, то можна відвідати
http: //автохолод.com.ua/news/holodilnoe_oborudovanie_dlja_avtomobilej.

Причини для поломки просто різноманітні. Витік фреону вважається найбільш основною причиною, і вона може відбувається з причин:

– Корозії трубок, виготовлених з алюмінію, випарників або конденсаторів;
– Різних механічних пошкоджень трубопроводів;
– Прогріву двигуна;
– Відходу гумових прокладок;
– Перезаправка фреоном понад норму.

Також, якщо і такі види причин поломки:

– Вихід з ладу шлангів і трубок (траси);
– Вихід з ладу компресора;
– Вихід з ладу конденсорних або випарного блоку;
– Вихід з ладу ТРВ
– Вихід з ладу блоку управління
– Наповнення фільтр-осушувача атмосферним повітрям

Ремонт рефрижератора можливо здійснити тільки із застосуванням спеціального обладнання і наявністю досвідченого штату професіоналів. У «гаражних умовах» виконати все це просто нереально. Людина може тільки нашкодити своїм ремонтом системі, після чого сума на відновлення відразу підскакує в рази. Також, складно ремонту такого обладнання полягає і в певній специфіці його конструкції.

Природно, всіх цих неприємностей можна і уникнути. Для цього варто тільки застосувати грамотний і вірний підхід до профілактичних робіт.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button