Різні цікавинки

Рейтинг найпопулярніших сучасних музичних інструментів у світі

Нові музичні інструменти з’являються у світі далеко не кожен день. Замість цього виробники намагаються існуючі моделі максимально удосконалити. Для цього вони створюють приголомшливі гібриди класичної акустичної, електронної та цифрової музичної апаратури. Такі унікальні пристрої відрізняються бездоганним звучанням та відмінними технічними характеристиками.

музикальні інструменти

Багато музичних інструментів міцно увійшли в життя сучасних людей. Як показує статистика, у п’яти будинках із десяти є піаніно або гітара. Крім того, більшість дітей шкільного віку відвідують музичні школи, курси або факультативні заняття для навчання музиці. У цій статті буде розглянутий рейтинг-5 найпопулярніших музичних інструментів. Матеріали надав магазин музикальних інструментів Музлайн сумісно з news.liga.net.

Клавіші, струни та палички

Найбільш популярним, на сьогодні є такий музичний інструмент як фортепіано. На жаль точні статистичні данні про те, скільки людей на ньому грають, відсутні, однак за приблизними підрахунками кількість піаністів на всьому світі перевищує 500 мільйонів! Погодьтеся, така чисельність насправді вражає.  До цієї кількості також входять і музиканти, які грають на синтезаторах або цифрових піаніно.

Гітара

Наступним музичним інструментом виступає класична гітара та всі її численні різновиди. Треба відзначити, що на відміну від піаністів, більша частина гітаристів – це самоучки. В особливості їх дуже багато серед тих, хто грає на електрогітарі. Музиканти високо цінують цей неповторний інструмент не тільки за неперевершене звучання, але і за гостроту пережитих емоцій, яку здатна дарувати хвилююча гітарна музика.

Скрипка

Третє місце посіла витончена та неповторна скрипка. Не даремно її називають королевою музики. У свій час скрипка була найбільш популярним і улюбленим інструментом. Однак з часом вона, на жаль, втратила свою затребуваність. Причина цього – велике поширення та відносно невелика ціна на фортепіано та гітари. Крім того, ці музичні інструменти набагато простіше і легше освоїти, що не можна сказати про скрипку. На гітарі та фортепіано можна с легкістю грати просту сучасну музику, в той час як скрипка – суто класичний інструмент. Але незважаючи на це, панує у професіональній інструментальній музиці.

Саксофон та труба

Четверте місце в даному рейтингу посіли одразу два інструменти: саксофон і труба. Ці два неперевершені інструменти – невід’ємні атрибути таких музичних напрямків як джаз і блюз. Вони дарують ніжне та зворушливе звучання.

Барабан

На п’ятому місці знаходиться традиційна барабанна установка та електронні барабани, що включає малий барабан, томи, бочку і тарілки. Як показує статистика, на них професійно грає більше 2 мільйонів людей у світі. Треба відзначити, що з кожним роком ця кількість безперервно зростає.

Інструментальна музика завжди залишається модною та затребуваною. Її, як і раніше шанують та полюбляють. Крім того, тенденції останніх десятиліть наочно нам демонструють, що кількість музикантів у світі зростає. Це відноситься як до кваліфікованих професіоналів, так і до самоучок, які самостійно посягаюсь ігру на різних музичних пристроях. В багатьох просунутих країнах професійні заняття музикою є цілком достойною, прибутковою та шанованою професією, яка здатна задовольнити потреби людей в своїй самореалізації, та забезпечити засоби існування.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button