Технології

Mitsubishi побудує власний літак-невидимку

Японська машинобудівна компанія Mitsubishi показала власний перший літак-невидимку, що працює за технологією «стелс» і оснащений технологією Х-2. Такі дані з’явилися в новинній стрічці Yahoo.

Вчені з Японії створили новий винищувач з технологією стелс, зібраний спільно з інженерами компанії Mitsubishi. Новий літак отримає технологію «стелс» і функцію ухилу від ракет противника і радарів під назвою Х-2, перший показ новинки стався в одному з ангарів аеропорту розташованого біля міста Комакі. Новинку зібрали як альтернативу для спільних японо-американських розробок зі створення винищувача F-2.

Довжина нового літака від Mitsubishi становить 14,2 метра, а розмах крил має відстань у 9,1 метра. За словами японських учених і розробників нового бойового літака, на сьогоднішній день в світі тільки в Росії, Сполучених Штатах Америки та Китаї є літаки, оснащені технологією «стелс», до яких також приєдналася Японія. Влада Японії і керівництво Mitsubishi виділили в цілому 332 мільйони доларів на розробку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button