Технології

Експерти: Технологія 5G може заважати прогнозування погоди

П’яте покоління мобільного зв’язку здатне створити більш швидке завантаження і може збільшити кількість способів для підключення різний пристроїв. Проте вчені стверджують, що це завадить метеорологам створювати прогнози погоди.

Нове потужне покоління мобільного зв’язку збільшує швидкість завантаження і кількість можливостей для підключення різних пристроїв. Однак фахівці впевнені, через це може спотворюватися прогноз погоди. Подібна обставина трапляється в результаті частот 5G, які ідентичні частоті молекул водяної пари, які вібрують в атмосфері. Випадкові сигнали нового покоління мобільного зв’язку впливають аналогічно шуму, який не дає експертам отримувати правильну інформацію.

Зараз супутники можуть спостерігати дані вібрації і передавати повідомлення, використовувані метеорологами для забезпечення найбільш точних даних про 3-денний прогноз погоди. Згідно з даними Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США, така ситуація здатна повернути прогнозування погоди на рівень 80-х років. Повідомлення про наближення повені, шторму або ураган буде не настільки надійним, як зараз. І все ж, як вважає голова американської Федеральної комісії зв’язку Аджита Пайя, аналогічні висновки, до яких прийшли експерти з NASA і NOAA, можуть бути надто перебільшені і не перевірені.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button