Людина

Вчені: Грудне вигодовування щорічно зберігає життя 800 тисяч немовлят

Вчений з Бразилії Сезар Віктора за результатами проведеного ним аналізу встановив, що грудне вигодовування малюків є дуже корисним процесом як для мами, так і для малюка. Спеціаліст встановив, що понад 800 тисяч дітей в рік виживають саме тому, що матері вигодовували їх грудним молоком.

Бразильський фахівець з Університету Пелотас Сезар Віктора напередодні провів своє дослідження, результати якого довели користь грудного вигодовування немовлят. Вчений вважає, що цей природний процес є корисним як для матері, так і для її дитини. У повідомленні Сезара Віктора вказується, що вигодовування дитини грудним молоком запобігає ризик розвитку у жінок онкології молочних залоз, а, що найголовніше, цей процес формує імунітет дитини.

Вчений стверджує, що грудне вигодовування формує природну і сприятливу мікрофлору кишечника. Крім того, бразильський фахівець упевнений, що зазначені процеси згодом формують у дитини високі розумові здібності та інтелект. Сам Сезар Віктора зазначив, що в рамках свого дослідження провів аналіз близько 30 звітів і наукових робіт, пов’язаних з даним питанням.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button