Різні цікавинки

Годинник-телефон — більше, ніж просто годинник

загруженное_resizedЗдивувати зараз великою діагоналлю смартфона або ноутбука, їх високою продуктивністю, практично неможливо. А ось годинник — телефон — ексклюзивний і оригінальний ґаджет, вони тільки входять у моду і поки не сильно поширені. При цьому мають ряд незаперечних переваг — невеликий розмір в поєднанні з багатофункціональною начинкою роблять покупку пристрою виправданою.

Лідируючі позиції на ринку займає голландський виробник компанія Burg. Компанія зорієнтувалася на виробництво наручных часов-телефонов відносно недавно, але встигли створити вже три покоління таких ґаджетів цього бренду. За зовнішнім виглядом їх, з першого погляду, не відрізнити від звичних годин. При більш детальному огляді стає зрозуміло, що по периметру циферблата — кнопки, дві з яких призначені для початку і закінчення голосового дзвінка. Інші десять кнопок — звичайні цифрові, що дозволяють набрати номер і відправити смс повідомлення, як на звичайному телефоні.

Часофон — зручний і повноцінний девайс, в ньому є все, що і в звичайному мобільнику. Навіть самий бюджетний варіант здатний підтримувати стандартні опції мобільного телефону. З їх допомогою, можливо виходити в інтернет, слухати радіо і музику, фотографувати. На відмінно від звичайного мобільного телефону, ґаджет зафіксований на руці і дозволить своєму власникові не пропустити важливий дзвінок або смс.

Невеликий обсяг вбудованої пам’яті, однак при бажанні є можливість встановити додаткову карту пам’яті. Зразковий час роботи без підзарядки акумулятора — до двох діб.
Істотним недоліком є незручність розмови безпосередньо. Цю проблему можна просто вирішити, підключивши бездротову гарнітуру.

Підтримує 2 стандарту зв’язку GSM- 900 та GSM- 1800, що дозволяє використовувати його в 110 країнах світу.

Годинник- телефон компанії Burg мають ряд переваг:

  • його практично неможливо забути або втратити, розбити так як він пристебнутий до руки;
  • знаходиться постійно в полі зору;
  • має багато функцій при відносно невеликих габаритах;
  • багато моделей обладнані камерою і диктофоном;
  • зручна функція для навчання — «годинник -шпаргалка».

Придбати часофон досить просто, необхідно як і при покупці телефону визначитися які функції потрібні.
Основною відмінністю такого девайса — це його компактний розмір при співвідношенні рівня функціональної начинки. Це сприяє підвищенню їхньої популярності. Величезний набір моделей з різноманітними характеристиками, рівнем ціни дозволяє вибрати покупцеві саме те, що він хоче.

Кнопка «Наверх»
Закрыть