Здоров'я

Чи може Wi-Fi викликати рак у дитини

Все більша кількість країн вводить заборону на використання мобільних телефонів і планшетів в класах шкіл. А це породжує резонне питання про те, чи може Wi-Fi викликати рак у дитини.


Безліч дітей в наші дні страждають від цієї одержимості смартфонами і планшетами, їм потрібен постійний доступ в Інтернет, інколи вони відмовляються їхати з батьками у відпустку, якщо дізнаються, що в готелі немає доступу до Wi-Fi. Природно, що сучасні школярі залишаються на зв’язку і в стінах шкіл, а мільйони дітей, яких колись вчили писати крейдою по дошках, тепер воліють борознити простори інтернету в своїх планшетах або смартфонах. Проблема полягає в тому, що електронні пристрої. які інколи ефективно використовуються в освітніх цілях, небезпечно відволікають учнів від навчального процесу. У деяких країнах почалася вводитися заборона на використання смартфонів і планшетів в інтернеті.

Але існує і набагато більш серйозна загроза. Один з провідних онкологів планети професор Міллер з Університету Торонто заявив, що Wi-Fi в школах потрібно заборонити з інших причин. Для дитячого здоров’я він представляє таку ж небезпеку, як тютюн і азбест у плані загрози розвитку раку. Ця заява, без сумніву, може налякати величезну кількість тат і мам, а також напружити мільйони школярів, яких можуть позбавити їх головного задоволення. Професор Міллер є одним з багатьох провідних учених, які вважають невидимі хвилі електромагнітної радіації причиною цілої епідемії злоякісних хвороб на нашій планеті.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button