Людина

Сексуальна активність впливає на алкогольну та наркотичну залежності

seksualna-aktyvnistДивний факт нещодавно був виявлений вченими: чим більше у людини було сексуальних партнерів, тим більше вона схильна до розвитку залежностей від алкоголю та наркотиків. Особливо цей ризик великий для жінок. Фахівці для вивчення впливу нерозбірливих сексуальних зв’язків на виникнення згубної звички відібрали понад 1000 жителів Нової Зеландії, що народилися в період з 1972 по 1973 рр.. в. Учасники мали розповісти, яка кількість сексуальних партнерів у них була,а також, яке значення у їхньому житті мають алкоголь та наркотики.

Виявилося, що у жінок, на рахунку яких у віці 18-20 років було більше 2-3 сексуальних партнерів, в 10 разів частіше спостерігалися проблеми з наркотиками і алкоголем, у порівнянні з тими, у кого не було жодного партнера або тільки один. До віку 25 років наявність 2-3 партнерів збільшувало ризик розвитку залежності з коефіцієнтом 7. Якщо ж у віці 25-31 року у жінки було 2-3 партнера, то ризик наркоманії та алкоголізму при цьому збільшувався в 18 разів. Що стосується чоловіків, у них також збільшувалася ймовірність, правда не настільки сильно, як у представниць прекрасної статі.

Згідно з результатами опитування, 24% жінок віком 20-25 років повідомили про наявність двох і більше партнерів у минулому році, стільки ж партнерів було у 29% чоловіків. Психічні розлади, а також умови соціального середовища, як відзначають вчені, мають неабиякий вплив на тягу людини до алкоголю і наркотиків. Однак, навіть за відсутності цих факторів, підтвердженний тісний взаємозв’язок між ризикованою сексуальною поведінкою і наркоманією. Учені зробили висновок, що головна причина подібного явища може критися в імпульсивності.

Натхнення: http://globalscience.ru

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button