Технології

Motorola продовжує розробку ґаджетів для імплантації

Якщо ви турбуєтеся за безпеку особистих даних в смартфоні, але не любите запам’ятовувати коди розблокування, ідеальним варіантом для вас може виявитися “розумне” татуювання, що працює за технологією NFC.

Незвичайне напрацювання представила компанія VivaInk у співдружності з Motorola. Поки що новинка сумісна тільки зі смартфоном Motorola Moto X. Татуювання, незважаючи на свою назву, є скоріше наклейкою, яка щільно прикріплюється до шкіри. Вона не боїться води, так що можна сміливо митися або плавати. Розблокувати смартфон, відповідно, можна просто притуливши його до місця, на яке наклеєний незвичайний ґаджет.

foto_cikavosti_07.08.2014-013

В якості матеріалу для татуювання використаний тонкий шар міді. Пристрій розміром з монетку тримається близько п’яти днів. Набір з десяти татуювань продається за 10 доларів. Найближчим часом розробники обіцяють істотно розширити кількість підтримуваних Android-смартфонів, щоб охопити всі популярні моделі.

Читайте також: Top 5 можливостей смартфонів майбутнього

Нагадаємо, що Motorola дуже любить експериментувати з “розумними” тату. У 2012 році подала заявку на патент, в якій описується бездротовий мікрофон, нанесений на шию людини у вигляді татуювання.

Також Motorola вже пропонувала використовувати татуювання як паролі. У травні минулого року вона показала малюнок, який, якщо піднести його до вбудованої камери смартфон, зможе розблокувати пристрій. Тоді ж компанія представила ще одну цікаву розробку – прототип таблетки з мікрочіпом, яка активується під впливом шлункового соку. Проковтнувши електронний ключ, людина почне віддавати смартфону 18-бітний сигнал, який може замінити введення логіна, пароля або інших даних. Таким чином, все тіло людини стає паролем. Щоб відкрити двері, йому досить доторкнутися до ручки, або сісти в крісло, щоб завести автомобіль.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button