Технології

У Техасі збудують «місто безсмертних»

Ідея кріонічного збереження людського тіла аж ніяк не нова. Ми бачили подібне в численних науково-фантастичних фільмах, проте, питання полягає в тому, чи можливо насправді заморозити людську істоту, а потім повернути її до життя через певну кількість років.

5b1f105be0a377f4d95dd9d2ab7344c7
Новий проект присвячений саме цьому завданню, так що скоро в маленькому техаському містечку під назвою Comfort з’явиться гігантський центр кріонічного зберігання.

Ця «машина часу», яка вже отримала назву «Мекки кріогеніки», буде здатна розмістити 50 тисяч заморожених людських тіл. Споруда, створена архітектором Стівеном Валентайном Джобсом буде також захищене від природних катаклізмів і здатна встояти проти будь-яких катастроф, від терористичної атаки до зміни рівня світового океану.

«ДНК, зразки тканин і самі кріо пацієнти будуть розміщуватися в «машині часу», а їх збереження та захист від будь-яких загроз, як природних, так і антропогенних, буде дотримуватися протягом сотень років», затверджується на вебсайті кріогенного центру «Timeship».

Будівля центру буде оточене високими стінами і оточена просторою ділянкою землі. Крім спеціальних будівель сховищ, комплекс буде включати дослідні лабораторії, бібліотеки і навіть сільськогосподарський центр. Кажуть, що щоб уникнути аварійних ситуацій, тут навіть буде побудоване власне джерело електроенергії.

Поряд з замороженими людськими тілами, в кріогенному містечку будуть зберігатися також біологічні матеріали, людські органи, зразки клітин і тканин, а також ДНК зникаючих видів живих істот.

Згідно інформації сайту комплексу «Timeship», проект ставить за мету не більше і не менше, як переправити людей в майбутнє, як випливає з назви кріогенного містечка. Стверджується, що воно буде існувати і функціонувати не одне століття.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button