Людина

Названі наслідки нестачі тестостерону на організм чоловіків

З віком у чоловіків відбувається природне зниження рівня тестостерону в організмі, але нерідко це фіксують і у більш молодих представників сильної статі. Західні експерти в області медицини і здоров’я розповіли про наслідки нестачі цього гормону на організм чоловіків.

Основна функція тестостерону – участь в правильному розвитку м’язової маси і мужності, тобто рослинності на тілі чоловіків. В період «менопаузи» рівень гормону знижується і тоді в організмі відбуваються зміни, такі як підвищена втома, часта зміна настрою, депресія або слабкість. До того ж брак тестостерону провокує надмірна вага, збільшення розміру грудей, пом’якшення насінників, облисіння і витончення кісток.

У деяких випадках у чоловіків відзначають розвиток безпліддя і зниження лібідо, хоча в основному кількість гормону мало позначається на «якості» сексуального життя. При цьому експерти стверджують, що чим нижче рівень тестостерону, тим частіше виникають проблеми з ерекцією. Крім усього іншого, ця проблема може проявлятися в дратівливості і зниженої концентрації уваги, а ось знижуватися тестостерон може із-за травми яєчок, хіміотерапії, прийому стероїдів, діабету, хвороб печінки і нирок, а також збоїв в роботі гіпофіза.

Кнопка «Наверх»
Закрыть