Земля

Муміфікований труп став будинком для білок

Біологи виявили в лісах Польщі труп, який висів на дереві 13 років. За цей час тіло частково муміфікувалося, і в ньому звили гніздо заповзятливі білочки.

У 2016 році дослідники виявили в лісі на південному заході Польщі частково муміфіковане тіло людини. За словами експертів, воно провисіло на гілках дерева приблизно 13 років. Але вчених вразило не це: коли тіло перевезли у відділ судової медицини Вроцлавського медичного університету, медики виявили в його нутрощах одночасно жахливу і дивну знахідку. Виявилося, що мумія стала… домом для білок.

Дослідники заявляють, що це безпрецедентний випадок, який ілюструє неприборкану винахідливість дикої природи. Про своє відкриття вони розповіла в журналі Forensic Science International. «Раніше нікому з нас не представлялася можливість описати випадок гніздування ссавців в людському тілі, виявленому на дереві. Це відкриття подарувало нам унікальну інформацію про поведінку і біологічні особливості цих істот», розповів дослідник Марцин Кадей з Інституту біології навколишнього середовища Університету Вроцлава.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button