Земля

На жителів Швейцарії нападає агресивний бобер

Два мешканця Швейцарії постраждали від укусів бобра в місті Schaffhausen під час купання в річці Рейн.
Обидва інциденти сталися ввечері 19 червня. Першим постраждав 8-річний хлопчик, якого тварина вкусила в плече і нижню частину спини, повідомляє Local. Бобра зумів розгледіти батько дитини, який знаходився на березі.


Трохи пізніше жертвою агресивного гризуна стала жінка, яка купалися у річці. Їй бобер вчепився в ногу, в результаті жертві довелося накладати шви на рану. Потерпіла не бачила тварину, яка напала на неї, проте її рани точнісінько нагадували укуси, залишені бобром на тілі хлопчика.

Місцева влада планує встановити на березі річки плакати, що попереджають про небезпеку, яка чатує на тих, хто купається в річці.

Місцеві зоологи вказують, що атаки бобрів на людей відбуваються вкрай рідко. В основному тварини нападають, якщо відчувають загрозу собі або своїм дитинчатам.

В Швейцарії бобрів винищили на початку 19 століття, проте з 1950-х років цих тварин почали розводити в країні знову. З 1962 року бобри у Швейцарії знаходяться під охороною держави. Всього в країні налічується близько 2800 бобрів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button