Технології

Ecocapsule — автономний пересувний будинок (9 фото)

28 травня на майбутній виставці Pioneers Festival у Відні очікується показ цікавого будинку Ecocapsule від компанії Nice Architects. Унікальність споруди полягає не стільки в її компактному розмірі, як у вражаючих показниках автономності.

Мініатюрний житловий комплекс не потребує міської електромережі та інших комунікацій, адже будинок оснащений вітрогенератором на 750 Вт, сонячними батареями, системами збору дощової води і фільтрації — справжня знахідка для тих, хто хоче заощадити на послугах ЖКГ. Якщо ж говорити про дизайн, Ecocapsule нагадує футуристичне яйце. Транспортувати його досить легко — як звичайний причіп (розміри конструкції: 446,8 на 240,7 на 248,7 см), тому завжди можна з легкістю поміняти одне мальовниче місце на інше.

Розробники проекту проявили кмітливість і розмістили у 8 квадратних метрів внутрішнього простору ліжко, раковину, вікна, туалет, шафки і кухню. І навіть вільне місце залишилося. Більш того, на затишку економити не стали — підлога і стеля Ecocapsule оброблені під дерево. Інші характеристики будинку і вартість поки не відомі, більш докладно новинка буде представлена на вищезазначеному заході.

Джерело: gizmag.com

Натхнення: 24gadget.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть