Всесвіт

На Місяці безперервно йдуть метеорні дощі (фото)

Вчені європейського космічного агентства в ході спостережень за астероїдами зробили відкриття, що стало для них повною несподіванкою. Виявилося, що Місяць знаходиться під постійним бомбардуванням метеоритів, які сипляться на його поверхню справжнім дощем.


Учені вели спостереження протягом двох років і з’ясували, що навколо нашої планети літає величезна кількість астероїдів діаметром від 10 і більше метрів. Наш Місяць, бере весь удар на себе. Тільки за 11 годин спостережень, було зареєстровано 4 потрапляння астероїдів по Місяцю. Причому кожен з цих чотирьох астероїдів за своїм розміром порівнянний з тим, що вибухнув над Челябінськом.

На даний момент у вчених немає відповіді, звідки прилітає така кількість астероїдів, незрозуміле їх джерело і причина появи в такій кількості. Місяць виявився справжнім ловцем або щитом Землі, який рятує її від бомбардування астероїдами.

The NELIOTA project has begun to detect flashes of light caused by tiny pieces of rock striking the #Moon‘s surface: https://t.co/5YGFxKAUyU pic.twitter.com/CnSJdHdkIU

— ESA Science (@esascience) 24 травня 2017 р.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button