Земля

На нове покоління припаде в 2 рази більше лісових пожеж і в 2,8 рази більше повеней

У міжнародному дослідженні учасники групи BCLIMATE з’ясували, що нове покоління дітей зіткнеться з великою кількістю кліматичних проблем.

Лісові пожежі знищили величезну кількість диких тварин

Якщо сьогоднішня політика стосовно клімату не буде змінюватися, то нове покоління дітей переживе в сім разів більше періодів екстремальної спеки, посухи будуть відбуватися у 2,6 раза частіше, у 2,8 раза збільшиться число повеней, буде майже в три рази більше неврожаїв, а також у два рази більше лісових пожеж. Все це в порівнянні з людьми, які народилися 60 років тому.

Міжнародна група вперше кількісно оцінила вплив посух, аномальної спеки, неврожаїв, повеней, тропічних циклонів і лісових пожеж на життя одного покоління. Вони взяли період з 1960 по 2020 рік, і розрахували, скільки екстремальних подій припало на життя окремо кожного покоління.

Результати показують, що якщо глобальні температури в найближчі сто років зростуть на 3 °C, то дитина, якій у 2020 році виповнилося шість років, переживе за все своє життя у два рази більше лісових пожеж і тропічних циклонів, в три рази більше повеней, в п’ять разів більше посух, 36 разів більше періодів екстремальної спеки, а також неврожаї будуть відбуватися в чотири рази частіше.

Якщо температура виросте на 3,5 °C, то періодів екстремальної спеки буде в 44 рази більше.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button