Головна / Земля / Вчені не радять знищувати домашніх павуків черех їх користь для екосистеми

Вчені не радять знищувати домашніх павуків черех їх користь для екосистеми

Домашні павуки, як з’ясували американські дослідники, приносять користь екосистемі, тому знищувати їх не варто. Деякі види членистоногих плетуть досить міцну павутину і можуть очистити приміщення від різного роду комах-шкідників.

Ученые не советуют уничтожать домашних пауков из-за их пользы для экосистемы

Існує прикмета, що у випадку вбивства домашніх павуків господарів вдома чекає нещастя. Мешканці починають відчувати якийсь дискомфорт через появу в приміщенні різних комах. Предки сучасних людей вірили в користь павуків, що оселилися в оселі, і намагалися «уживатися» з ними.

Американські фахівці після проведення дослідження різних приміщень прийшли до висновку, що косарики і генетники створюють дуже міцну павутину. Кожен з цих видів членистоногих здатний очистити кімнату від різноманітних комах-шкідників, якы навіть набагато перевищують їх в розмірах.

Вчені називають павуків природними санітарами, які приносять користь екосистемі і людям. У пастку членистоногих потрапляють настирливі мухи, небезпечні москіти, що забезпечує людині комфортне перебування в приміщенні вдень і спокій ночами. Домашні види павуків не завдають шкоди людям, тому вбивати їх не варто.

 
comments powered by HyperComments