Головна / Відео / На YouTube з’явилася добірка уфолога про появу НЛО біля Сонця

На YouTube з’явилася добірка уфолога про появу НЛО біля Сонця

На YouTube опублікувано огляд зображень, отриманих NASA за допомогою інструментів дослідження космосу. Автор відео заявив, що дані SOHO STEREO, LASCO C2, LASCO C3 і інших інструментів моніторингу сонячної системи показують ряд НЛО, які можуть виявитися інопланетними кораблями, що з’являються у Сонця.

На YouTube появилась подборка уфолога о появлении НЛО возле Солнца

Підкреслюється, що непізнані об’єкти відрізняються різними розмірами і формою. Помічені НЛО в різних точках поблизу від Сонця. Автор ролика підкреслює їх матеріальну структуру. Він підкреслює, що мова йде не про перешкоди на датчиках супутника. Версія про метеорити, сонячні частинки та інші пояснення фахівців NASA було спростовано автором відео. Причиною своєї думки він вказує правильну складну геометрію, характерну для подібних явищ з точною зміною вектора руху. Багато НЛО розташовуються поблизу від якогось «енергетичного поля.

«НЛО завжди з’являються поруч з нашим Сонцем. Багато об’єктів, злітають з його поверхні і маневрують на великих швидкостях. В ранній історії своїх досліджень я отримував якісні зображення об’єктів, проте більше року NASA надає громадськості фото вкрай низької якості. Люди запитували про помічені об’єктах у представників агентства. NASA відповіло, що ці НЛО є цятками пилу на об’єктиві, зламаними пікселями на сенсорній лінзі, метеоритами і т. д.» — повідомляється в описі каналу.