Екологія

Набір Clip для електрифікації велосипеда зробить його повнопривідним (фото+відео)

Зараз існує велика кількість комплектів для додавання електромотора до звичайного велосипеда, причому більшість з них передбачає установку декількох пристроїв і прокладку проводів. Ще простішу електрифікацію велосипеда пропонує Clip. Цей набір складається тільки з встановлюваного на передньому колесі електроприводу і бездротового пульта управління.

Clip з’явився в результаті успішної краудфандингової кампанії, організованої групою підприємців з Брукліна. Зараз пристрій вже запущено в серійне виробництво, постачання перших примірників в США запланована на весну цього року.

Комплект для електрифікації велосипеда

Основний елемент Clip – зібраний в алюмінієвому корпусі модуль фрикційного приводу, призначений для установки на передню вилку шосейного або гібридного велосипеда з колесом діаметром 26-28 дюймів. Маса пристрою – 3 кілограми.

До складу модуля входить 36-вольта літій-іонна батарея ємністю 144 Вт • год. Від неї живиться електромотор потужністю 450 Вт, що приводить в рух гумовий валик. Він, щільно прилягаючи до переднього колеса, забезпечує передачу на нього крутного моменту, що дозволяє розганяти велосипед до 24 км / год.

Електронабір для велосипеда з акумулятором

Управління електроприводом здійснюється за допомогою дистанційного Bluetooth-пульта, що закріплюється на кермі. За словами розробників, після повної зарядки, на яку потрібно 40 хвилин, Clip дозволить проїхати 16-24 км.

В цілому ідея електрифікації велосипеда шляхом додавання фрикційного приводу не нова – аналогічний пристрій, тільки призначений для обертання заднього колеса, було представлено компанією Rubbee ще кілька років тому. Головна особливість Clip полягає в його кріпленні на передню вилку, що полегшує процеси установки й зняття електроприводу.

Для жителів США вже відкритий прийом попередніх замовлень на Clip. При оформленні заявки необхідно заплатити 50 доларів США, який підуть на оплату пристрої, повна вартість якого становить 399 доларів.

Джерело: clip.bike

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button