Земля

Над американськими містами ночами літають гігантські безпілотники — ніхто не знає, звідки вони взялися

У небі над американськими містами ночами літають гігантські безпілотники — і ніхто не знає, звідки вони взялися. На це звернуло увагу Business Insider.

Дивні рої дронів, що складаються з 17-30 апаратів довжиною близько 1,8 м, з’являються в небі над Небраскою кожну ніч з початку різдвяного тижня, пише Denver Post.

Вони злітають і сідають в один і той же час — близько 19:00 безпілотники піднімаються в повітря, а о 22:00 сідають. За цей час вони встигають піднятися на висоту близько 60-90 м.

В місцевій адміністрації та офісі поліції виданню розповіли, що влада поняття не має, звідки могли взятися дрони і хто їх власник. Представники Військово-повітряних сил, Управління по боротьбі з наркотиками і Командування Збройних сил США сказали, що безпілотники не належали їх організаціям.

Оскільки повітряний простір, в якому літають безпілотники, відносно некерований, не існує правил, що вимагають від операторів дронів ідентифікувати себе. Проте, в адміністрації міста уточнили, що безпілотники не представляють небезпеки для літаків і громадян.

Натхнення: hightech.fm

Кнопка «Наверх»