Різні цікавинки

Намагнічування води неодимовим магнітом

namahnichena_vodaСтруктуровану і магнітну воду можна віднести до засобів, які мають загальний вплив на організм людини в цілому. У домашніх умовах можна отримати таку воду за допомогою неодимового магніту. Вам напевно цікаво, где купить неодимовый магнит?

Властивості

Вже більше тридцяти років вивчаються властивості такої води, є багато фактичних даних і досліджень. Судячи з практики, вода, а також інші рідини здатні чинити відмінний оздоровчий ефект на організм в цілому. Для тих, кому цікавий весь принцип дії води, хочеться сказати, що вона здатна активувати мембрани клітин, посилюючи при цьому попадання в клітини організму різного роду поживних речовин, а також виведення з клітин токсинів. У першу чергу слід пам’ятати, що на практиці, така рідина використовується для очищення організму.

Надлишки токсичних речовин, загальна зашлакованість організму, радіація, хімікалії, це все являє собою основну причину появи більшості хвороб і поганого здоров’я. Тому одним з оздоровчих способів є очищення всього організму в цілому.

Що очищає магнітна вода?

Очищення нирок і печінки від каменів

Ця рідина є самим сильним природним розчинником каменів. З цієї причини її використовують при сечокам’яній, жовчнокам’яній хворобі, а також при зубному камені. Багатьом людям вдалося уникнути операцій після її використання. Під час її прийняття, всі камені будуть розчинені, завдяки чому ви не будете відчувати болю при їх виході. Скільки ж знадобиться часу для того щоб вийшли камені? Це прямо залежить від кількості, хімічного складу і розміру каменів. Невеликі камені здатні зменшитися або розчинитися за пару місяців. Однак більш тривале вживання прийде тільки на користь. Тому не варто рахувати дні.

Очищення суглобів і хребта від солі і шлаків

Магнітна вода отримала велику популярність при остеохондрозі, артриті та інших схожих хворобах. З її допомогою з вашого організму будуть поступово виходити зайві солі і відбуватися очищення кровоносних судин.

У першу чергу, в даному випадку йде мова про солі кальцію, які викликають склероз, закупорювання судини. Тому її слід пити тим людям, у яких виявлена ??ішемічна хвороба серця або іншими словами стенокардія. Вона також необхідна для тих людей, які пережили операцію на серці, тим, у кого підвищені жири або холестерол, а також гіпертонікам. Порада – не слід відраховувати дні прийому цієї води. Знайте, що ви п’єте не ліки, які дуже швидко діють. Ви вживаєте оздоровчий засіб, який діє не відразу, проте спрямований на поліпшення судинної системи. Через певний відрізок часу ви зможе відчути помітне поліпшення. Звичайно, хочеться завжди, щоб краще стало якомога швидше, однак давайте дивитися на речі реально, поліпшення може прийти і через півроку і через рік, однак хіба це погано? У будь-якому випадку ви відразу відчуєте поліпшення.

Прийом ліків

Звичайні ліки можна запивати за допомогою магнітної рідини, замість простої води. У результаті цього в рази зросте активність ліків, а побічні дії скоротяться, так як організм буде очищатися.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button