Технології

НАСА готує потужний ксеноновий двигун для місії по перенаправленню астероїдів

Після проходження серії експлуатаційних і екологічних випробувань, комерційний Xenon Thruster – NASA Evolutionary (NEXT-C) готується до місії Double Asteroid Redirection Test (DART), яка буде запущена в наступному році.

Іонний двигун Evolutionary Xenon Thruster – Commercial (NEXT-C)

НАСА готовит мощный ксеноновый двигатель для миссии по перенаправлению

За останні кілька місяців підрулюючий пристрій, розроблений в дослідницькому центрі НАСА Гленна в Клівленді й спроєктований та побудований компанією Aerojet Rocketdyne, пройшов випробування на вібрацію, тепловий вакуум та експлуатаційні характеристики, а потім був інтегрований з силовим блоком. Випробування на вплив навколишнього середовища підтвердили, що NEXT-C здатний витримувати екстремальні стартові вібрації та температури космічного польоту.

DART стане першою космічною місією, під час якої буде продемонстровано відхилення астероїда кінетичним ударом – методом, який може запобігти зіткненню небезпечного астероїда з Землею шляхом зміни руху астероїда в космосі. Рухова установка NEXT-C буде випробувана в ході цієї місії поряд з низкою інших технологій.

НАСА готовит мощный ксеноновый двигатель для миссии по перенаправлению

Коли рухова установка буде успішно продемонстрована на DART, NEXT-З розглядатиметься в ході різних безекіпажних польотів тривалістю від 10 до 15 років, які можуть містити польоти на інші астероїди, комети або планети, такі як Венера.

За матеріалами sciencenews.org

Натхнення: econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button