Всесвіт

НАСА: Людство стоїть на порозі відкриття позаземного життя

Людство стоїть на межі відкриття позаземного життя, заявив на слуханнях у конгресі помічник директора НАСА Томас Цурбухен. “За такої широкої діяльності в такій кількості наук, пов’язаної з пошуком життя, ми знаходимося на межі одного з найбільш фундаментальних відкриттів в історії“, — зазначив він.


Цурбухен перерахував ряд останніх досягнень НАСА, включаючи відкриття семи схожих на Землю планет у системі зірки TRAPPIST-1 в сузір’ї Водолія. “Мільярди планет очікують відкриття тільки в нашій Галактиці”, — упевнений учений.

Помічник директора НАСА також нагадав про відкриття зондом “Кассіні” свідчень того, що в підлідних океанах на супутнику Юпітера Європі і на супутнику Сатурна Енцеладі може міститися водень.

“Хоча ми ще не знайшли явних слідів життя в інших місцях, наші дослідники домагаються примітного прогресу, а астробіологи беруть участь у все більшій кількості місій НАСА”, — сказав Цурбухен.

За його словами, НАСА активно підтримує дослідження, спрямовані на розуміння того, як життя з’явилася і розвинулася на Землі, які умови роблять райони Всесвіту здатними до розвитку життя і який потенційний розподіл цих світів за межами Землі.

“Нам потрібна конвергенція ряду наук — біології, теології, астрономії, планетології, наук про Землю і багатьох інших”, — завершив він.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button