Всесвіт

NASA опублікувало один з перших знімків, зроблених телескопом «Hubble»

Днями було викладено у вільному доступі знімок, який був переданий телескопом «Hubble». За словами вчених, ця фотографія кардинально змінила уявлення про всю астрономію. Крім того, завдяки інформації, яку фахівці отримали, вивчаючи її, дала поштовх на проведення безлічі космічних проектів.

Як розповідають дослідники, цей знімок був «під сімома замками» Національного управління з повітроплавання і дослідженню космічного простору, тому більшість учених ніколи не бачили цю фотографію. Не зрозуміло чому, але зараз управління прийняло рішення опублікувати це зображення. Тепер всі вчені астрономи можуть працювати з ним.

Цей знімок дійсно унікальний. На ньому зображені не окремі зірки, а одночасно цілі галактики. Деяким з цих галактик понад 12 мільярдів років. Крім того, вперше люди отримали можливість подивитися в найпотаємніші куточки Всесвіту. Вивчення цього незвичайного знімка дало вченим можливість довести, що Всесвіт безмежний.


Цікаво те, що такий важливий для науки знімок, з’явився в роки дуже важкі для NASA. У той час багато хто були незадоволені управлінням через прикрий промах, який фахівці здійснили при відправці на орбіту телескопа. Сталося ось що, телескоп у 1990 році вийшов на орбіту з непрацюючим дзеркальним модулем. Населення і уряд не могли пробачити агентству, що 2,5 млрд., виділені на проект, себе не виправдають.

Читайте також: 

Після заміни оптичного модуля, голова місії вніс пропозицію сфотографувати порожнечу. Завдяки інтуїції Роберта Вільямса люди отримали перші унікальні фотографії, а NASA повернуло свою репутацію.

Сьогодні вчені всього світу можуть досліджувати цей знімок і розгадати багато нових загадок космосу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button