Всесвіт

“Неможлива” технологія космічного двигуна насправді працює

Дослідники Космічного центру Джонсона НАСА в Х’юстоні виявили, що система, яка використовує мікрохвилі, і не вимагає ракетного палива, дійсно генерує тягу, повідомили представники НАСА в четвер (31 липня). Якщо технологія досягне успіху, це може зробити космічний політ набагато більш дешевим і швидким, потенційно відкриваючи велику частину космосу для розвідки.

“Результати випробувань показують, що двигун Cannae Drive, який є унікальним електричним пристроєм, виробляє силу, яка не відноситься ні до одного класичного електромагнітного явища і потенційно демонструє взаємодію з квантовим вакуумом віртуальної плазми”, написала у своєму дослідженні команда NASA.

foto_cikavosti_03.08.2014-03

Корінням така система, що випробувана командою НАСА, сходить до британського дослідника Роджеру Шоеру, який стверджував, що його EmDrive генерує тягу, використовуючи енергію мікрохвиль. Там немає необхідності в ракетному паливі або сонячної енергії.

Читайте також: Художник створив концепцію космічного корабля з надсвітовим двигуном

Шоєр розповідав, що його компанія Satellite Propulsion Research Ltd. провела успішні випробування експериментальних версій двигуна. Але багато вчених не повірили в такий двигун, заявляючи, що силова установка порушує закон збереження імпульсу.

У 2012 році команда китайських дослідників побудувала свою власну версію системи і виявила, що вона дійсно працює, виробляючи досить тяги для потенційного запуску супутника. Тоді американський вчений по імені Ґвідо Фетта побудував свій власний апарат, який назвав “Cannae Drive”, і переконав команду НАСА протестувати його, що вони і робили протягом восьми днів у серпні 2013 року. Вчені NASA встановили, що “Cannae Drive” виробляє від 30 до 50 мікро-ньютонів тяги – менше 0,1 відсотка від результату китайського двигуна, але, тим не менш, технологія працює.

Результати і технології є досить перспективними, щоб гарантувати подальші дослідження, повідомляє НАСА.

Можливо, давно очікувана революція в космонавтиці вже не за горами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button