Всесвіт

NASA поділилося фотографією Perseverance, знятої з орбіти

NASA показало новий знімок зі свого орбітального апарату Mars Reconnaissance (MRO). На ньому зображений трудяга Perseverance, який здається зовсім крихітним на тлі величезних пустельних земель Марса.

NASA

Апарат MRO знаходиться на орбіті Марса з 2006 року, його місія полягає у вивченні атмосфери й великомасштабної геології планети. Крім цього, супутникові камери допомагають і наземним місіям — марсоходам Curiosity і Perseverance.

Нагадаємо, що Curiosity і Perseverance працюють в різних регіонах. Curiosity вивчає кратер Гейл, щоб краще зрозуміти клімат і геологію планети. Робота цього апарату також може допомогти вченим оцінити, чи був колись Марс придатний для життя. Perseverance досліджує кратер Езеро. Марсохід більш детально вивчає поверхню планети, приділяючи увагу питанню ознак мікробного життя.

Кадр з MRO, швидше за все, остання “звісточка” з Марса, яка буде отримана найближчим часом. Через сильну сонячну активність космічні агентства були змушені поставити на паузу багато процесів. До середини жовтня отримувати або відправляти сигнали до Червоної планети не вийде.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button