Всесвіт

НАСА розробило план для відправки людей на Місяць і Марс

НАСА розробило новий національний план для відправки людей на Місяць і Марс через 10 і 20 років відповідно. Програма складається з трьох частин: планування, довгострокове перебування у космосі, виходу США на лідируючі позиції.

NASA разработало план для отправки людей на Луну и Марс

У своєму 21-сторінковому звіті вчені розписали детальні терміни виходу на низьку навколоземну орбіту, місячний простір, досягнення поверхні Марса. NASA має намір чітко дотримуватися графіка і досягти ключових цілей. Документ передбачає форс-мажорні ситуації, що дозволяють змінити затверджені строки, якщо у астронавтів виникнуть проблеми.

Вчені мають намір дочекатися результатів місії Марс-2020, в рамках якої ровер збере на поверхні Марса зразки і проведе аналіз. Потім експерти приступлять до складання бюджету на відправлення екіпажної місії, запланованої на 2030-і роки.

Перед реалізацією масштабного проекту NASA належить виконати величезну роботу. У 2020 році на навколоземну орбіту буде виведено апарат 13 CubeSats, який навчиться краще використовувати корисне навантаження для космічних подорожей на Місяць, Червону планету і за її межами. До 2022 року астронавтів відправлять на місячну орбіту і тільки після проведених робіт можна буде задуматися про колонізацію Марса.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button