Всесвіт

NASA випустило підручник з комунікації з інопланетними цивілізаціями

Співробітники NASA опублікували на сайті агентства безкоштовну книгу, в якій вчені спробували розібрати теоретичні моменти можливого контакту з позаземною цивілізацією. Книга доступна у форматах PDF, MOBI і EPUB.

Автори книги «Археологія, антропологія та міжзоряна комунікація» (Archaeology, Anthropology and Interstellar Communications) намагаються підготувати посібник для ситуації, коли людство отримає сигнал від позаземної цивілізації або вступить з нею в перший контакт. При цьому книга написана на основі археологічних та антропологічних досліджень.

foto_cikavosti_14.07.2014-013

Наприклад, її автори використовують допущення, що наскельні малюнки первісних племен або геогліфи в деяких районах планети були створені інопланетянами. Допущення ґрунтується на тому, що сучасна наука не може до кінця пояснити їх походження.

Читайте також: Вчені: інопланетяни спостерігають за нами

На основі цих даних учені виводять проблеми і методи розшифровки інопланетного сигналу, міркують про «крос-культурні перспективи» обох цивілізацій, аналізують можливість віддаленої комунікації на основі досвіду стародавніх цивілізацій (Стародавньої Греції і Майя), а також розглядають еволюцію позаземних організмів.

Книга написана під редакцією Дугласа Вакоча (Douglas Vakoch), вченого і одного з лідерів програми SETI (проекти з пошуку позаземних цивілізацій). Представники американського космічного агентства повідомили Gizmodo, що книга була викладена на сайті раніше часу. В даний момент NASA готує друковані копії видання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button