Всесвіт

Учені з NASA визначили шанс зіткнення Землі з “катастрофічним” астероїдом

У Мережі часто з’являються попередження про можливе зіткнення Землі з черговим астероїдом, які часто не повинні викликати побоювань. Для спокою громадськості вчені з NASA визначили шанс “катастрофічного” події.

Хоча Голлівуд закарбував в свідомість мас кілька яскравих методів для зупинки космічного об’єкта, що знаходиться на шляху зіткнення з Землею, жодна державна установа не має коштів для протидії подібної катастрофи. Тривожність також виникає з-за великої кількості астероїдів в Сонячній системі, яка перевищує число комет 100:1. Тому астрофізики з агентства NASA багато років вивчають ймовірність падіння такого тіла, щоб мотивувати структури влади на розробку методів космічної оборони.

Результати досліджень показали, що шанс зіткнення Землі з астероїдом діаметром від 5 до 10 кілометрів вкрай мала і становить близько 0,000001%. Будь-які інші небесні тіла, що володіють меншими розмірами, не здатні подолати атмосферу і завдати якої-небудь шкоди. Навіть у випадку виникнення цієї події, астероїд з 70%-ою вірогідністю приземлиться в океані. Прямо зараз співробітники NASA проводять моніторинг навколоземних об’єктів, жоден з яких не становить загрози для життя на планеті.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button