Технології

NASA запустив перший прототип літака Х-757 з електродвигуном

NASA запустив перший прототип літака Х-757, більш відомий як Maxwell. Він використовує для польотів тільки електроенергію. Таку новину повідомила сама наукова організація.

Вперше новинку показали 17 червня на форумі інституту аеронавтики та астронавтики, який проходив у Вашингтоні. Літаюче судно обладнане 14 двигунами, кожен з них вбудований в конструкцію крил. Розробники вважають, що агрегати, які працюють на електроенергії, допоможуть літаку стати безшумним, ефективним і з екологічної точки зору більш чистим.

Очільник NASA Чарльз Болден заявив, що розроблений літак Х-57 – це перший крок до початку нової ери в авіаційних технологіях. Експерти з надією розповідають про те, що електроенергії, яка розподіляється між крилами, вистачить для польоту судна на швидкості 280 кілометрів на годину.

Крім того, нова розробка виключає викиди вуглекислого газу в атмосферу, тим самим буде скорочуватися попит на паливо, що складається з свинцю, який до цих пір використовується в авіації. Інтерес викликає той факт, що зарядку можна робити за допомогою сонячної батареї. Як відомо, в 2015 році літаючий апарат Solar Impulse 2, на який встановили 17 тисяч батарей, зміг пролетіти навколо світу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button