Технології

Саудівська Аравія буде отримувати енергію вітру від повітряних зміїв

Потужні вітри, які постійно виникають на великій висоті, можуть допомогти вирішити проблему енергоефективності повітряних турбін.

Саудовская Аравия будет получать энергию ветра от воздушных змеев

Вчені з Саудівської Аравії запропонували новий спосіб видобутку електроенергії. Для цього вони рекомендували розташовувати турбіни не біля поверхні Землі, а в повітрі, закріплюючи їх на якійсь подобі повітряних зміїв, повідомляє Hi-News.

Аравійські фахівці, досліджуючи ефективність вітряних турбін, прийшли до висновку, що повітряні потоки біля поверхні Землі вкрай нестійкі і з цим нічого не поробиш. Тим не менш, вивчивши отриману від NASA інформацію про силу вітру на різній висоті, вчені змогли розрахувати найбільш вдалі точки і висоту, на якій потрібно закріпити аеротурбіни нового типу, і приступили до випробувань.

Потужні вітри, які постійно виникають на великій висоті, можуть допомогти вирішити проблему енергоефективності повітряних турбін. У зв’язку з цим інженери прийшли до висновку, що повітряні змії-турбіни, з’єднані з землею кабелями, повинні стати відмінною заміною традиційним вітрякам.

Винахід передбачає, що у разі необхідності він може самостійно підніматися або спускатися, перебуваючи на висоті від двох до трьох кілометрів.

В даний час команда фахівців працює над реалізацією плану Kingdom’s Vision 2030. Він передбачає плавний перехід королівства від нафти і газу до поновлюваних джерел енергії.

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button