Людина

Вчені: Невелика кількість партнерів до шлюбу підвищує ризик розлучення

Вчені провели дослідження взаємозв’язку статевої активності і кількості розлучень у американських сімей. Наукові співробітники виявили закономірність, що ті жінки, у яких було всього 1-2 статевих партнерів, мають більший шанс на розлучення з другою половиною надалі.

Експерти стверджують, що, якщо дівчина мала більше одного сексуального партнера, то це позитивно позначається на її емоції та здоров’ї. Однак нове дослідження показало зворотне. За словами авторів роботи, ті дівчата, які вступають у шлюб, будучи при цьому цнотливими, володіють більшими шансами на наступне розлучення.

Для дослідження вчені з університету штату Юта (США) взяли дані про сотні сімей за різний час, починаючи від 2002 року. У результаті виявилося, що кількість розлучень знижується пропорційно збільшенню числа тих жінок, які вступають в шлюб, маючи досвід в сексуальних відносинах. Якщо ж у дівчини було всього до двох партнерів, то такий союз може не стати успішним. У висновку науково-дослідної роботи вчені вказали, що найкращим варіантом є той, коли представниця прекрасної статі мала від трьох до дев’яти партнерів до заміжжя.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button