Здоров'я

Насіння кунжуту виявилися корисними для серця і боротьби з раком

Нові дані показують, що в насінні кунжуту містяться багато сприятливих з’єднань. Ці речовини в ході досліджень виявилися корисними для серця і боротьби з раком.

Оздоровчі властивості кунжуту були відомі ще з давніх часів і широко використовувалися жителями Бірми, Китаю та Індії. Тепер же з’явилися точні докази сприятливого впливу насіння на організм людини. Зокрема, відзначався омолоджувальний ефект, через вміст у них антиоксидантів, фітостеролів та лігнінів, які ще й поліпшували стан діабетиків. Це досягалося за допомогою відновлення захисних функцій в кровоносній системі через очищення від «поганого» холестерину.

Часте вживання кунжуту також призводить до пригнічення окисних процесів у м’язах і ЦНС. Це запобігає занепаду сил і проводить профілактику нервових захворювань. Відзначається також послаблення болю і уповільнення запалень. Оскільки в насінні міститься велика кількість клітковини, то їх можна використовувати для підвищення захисту від злоякісних пухлин. Дослідження показали, що введення кунжуту в раціон допомагає зменшити розміри новоутворень у молочній залозі.

Кнопка «Наверх»