Здоров'я

Наскільки важливий протеїн. Повний перелік 

6 альтернативних джерел білка для нарощування м’язової маси і спалювання жиру. Перелік продуктів, які багаті протеїном (білком). Харчуйтеся правильно.

1) ЯЙЦЯ

protein

Цей стартовий комплект курчати, може бути кращим джерелом білка в цілому продуктовому магазині – в тому числі і на тлі м’ясних рядів. Яйця є ще й економічно вигідними. Ви отримуєте близько семи грамів чистого білка з кожного яйця, при тому, що десяток коштує менше долара. Всупереч популярній думці, слід їсти ціле яйце, з жовтком, а не тільки білок, так як в останньому міститься менша кількість вітамінів, мінералів та інших поживних речовин.

2) СОЄВЕ МОЛОКО

protein01

Про сою ходять погані чутки.  Регулярно вживання невеликих обсягів, аж ніяк не призведе до зростання у тебе чоловічих цицьок і не знизить рівень тестостерону до рівня маленького хлопчика. Безумовно слід обмежити споживання надмірно переробленої сої. Але всі харчові продукти містять сою, такі як соєве молоко, є якісним джерелом білка і інших поживних речовин, наприклад кальцію, які йдуть на користь твоєму тілу.

3) СИРІ ГОРІХИ

protein02

Вони не тільки фантастичне джерело корисних жирів, мінералів і антиоксидантів, горіхи будь-якого виду є природною упаковкою білка. Можна злегка обсмажити жменю горіхів, закусити ними або ж зробити домашню суміш різних сортів: для високопоживних страви слід змішати дві третини горіхів з однією третиною сушених фруктів.

4) ЛОБОДА

protein03

Її часто називають «ідеальним зерном». Упаковка цих маленьких гранул з горіховим смаком містить 12 грам білка (на півчашки, не обсмажені). Додайте до цього високий рівень магнію, клітковини, фолієвої кислоти та інших поживних речовин, і лобода є колосальним джерелом енергії. Спробуйте приготувати з нею звичайні домашні страви, замінивши їй звичну вам крупу, наприклад рис.

5) БОБИ

protein04

Вони дешеві і є гідним джерелом амінокислот (матеріалу з якого формується білок), а також начинені клітковиною, вітамінами і мінералами. Через те що більшість не – м’ясних джерел білка зазвичай не мають всі необхідні амінокислоти, найкраще змішувати їх з іншими продуктами. Наприклад, спробуйте страви з червоної квасолі і рису. І рис, і квасоля не мають ряду ключових амінокислот, так що будучи складеними разом, вони утворюють ідеальний союз, укладений в живильному раю. А також це надзвичайно смачно.

6) ОВЕС (вівсяні вироби)

protein05

Цілісні зерна забезпечують досить потужну дозу білка, легко засвоюється м’язами, поряд з клітковиною та іншими поживними речовинами. Для високоякісного і легко перетравного сніданку, додайте до вівса волоських горіхів, склянку молока і пару свіжих ягід. У лічені хвилини ви приготуєте щільний сніданок, який накачає ваші біцепси і забезпечить енергією на весь день.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments