Здоров'я

Ось чому не варто вживати аспірин

Люди звикли пити аспірин, коли болить голова, а медики призначають його для запобігання ризику інсультів та інфарктів. Але фахівці з США прийшли до висновку, що такий прийом препарату не приносить належної ефективності.

a76f28cbe5dce2cde84e4a95921cbb95

Відомий виробник аспірину Bayer AG виводячи на ринок свій препарат, для того щоб розширити цільову групу, а відповідно і попит на нього, вказав в інструкції, що аспірин підходить і тим пацієнтам, які раніше не стикалися з хворобами серця. Уряд країни не прийняло таке формулювання в описі, зазначивши, що аспірин можуть приймати лише люди, які зіткнулися з хворобами серця і попередньо проконсультувалися з лікарем.

Читайте також: 

Аспірин широко використовується з метою боротьби з тромбами в якості препарату, який здатний розріджувати кров. Але при його регулярному застосуванні, можуть виникнути внутрішні кровотечі. Аспірин може убезпечити хворого після інсультів і серцевих нападів.

Але американські фахівці стверджують, що подібний ефект матимуть лише пацієнти з вже наявними серцевими недугами, а для здорових людей прийом аспірину може обернутися побічними кровотечами в мозку і шлунку.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»