Людина

Науково доведено: спати з кимось корисно для здоров’я!

Ми, напевно, не перші люди, які говорять вам це (тільки без образ!), але вам потрібно завести собі партнера. За даними колективних досліджень Андреа Петерсена та журналу «The Wall Street», коли ви спите в одному ліжку з кимось, це приносить масу користі вашому здоров’ю. І справа цим не обмежується.

23-01-15-foto-600x406-1

Деякі вчені схиляються до гіпотези, що саме «сплячка» разом з партнером, з яким ми знаходимося в близьких відносинах, покращує стан здоров’я і подовжує тривалість життя в порівнянні з тими, хто позбавлений пари.

Нове дослідження кидає виклик попереднім науковим дослідженням, згідно з якими жінка спить не дуже добре, коли в її ліжку знаходиться хтось ще, а обидві статі більше перевертаються, коли сплять разом.

Навіть якщо це правда, на думку Венді М. Троксел, асистента професора психіатрії та психології Університету Пітсбурга, «… психологічні переваги, які ми отримуємо від нічної близькості з партнером, компенсують мінуси від цього»

[ads2] Є ще одна причина любити вашого партнера більше: коли ви спите разом, це посилює відчуття захищеності і безпеки, що знижує рівень кортизолу – гормону стресу.

[box type=”success”]«Коли ви ділите ліжко з кимось, це також скорочує кількість цитокінів, що беруть участь у запаленні, і підвищує окситоцин, так званий« гормон любові », який полегшує занепокоєння і проводиться тією ж частиною мозку, яка відповідальна за цикл «сон-неспання», – стверджує журнал «The Wall Street».[/box]

Можливо, якщо ви нервуєте перед серйозним іспитом або презентацією, вам варто подзвонити вашому «приятелеві по обніманню». Зробити щось на кшталт дзвінка «давай займемося сексом».

Дослідження також доводять, що жінки в стабільних відносинах дійсно засипають швидше і прокидаються рідше, ніж самотні жінки або ті, чий статус відносин змінювався в процесі спостережень.

Читайте також: П’ять причин, чому корисно спати «голяка»

Так що якщо ви збираєтеся обійняти свого чоловіка, будьте впевнені, тримайте міцно, і не відпускайте його! Інакше ви будете самотньою, нервовою і втомленою.

До речі тут наука не зупиняється. Якщо ви дійсно хочете стати більш щасливими у стосунках – вам і вашому партнерові потрібно спати голими!

Це інтуїтивно: коли ви спите голими – це створює відчуття близькості й інтимності, яке, в свою чергу, зміцнює стосунки.

Опитування 1000 британців показав, що 57 відсотків пар, які сплять голими, «неймовірно щасливі» у відносинах, тоді як менше половини одягнених в піжами можуть стверджувати те ж саме.

Натхнення: cluber.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button