Людина

Вчені встановили, чому люди іншої раси здаються на одне обличчя

Науковці провели дослідження, намагаючись з’ясувати, чому люди іншої раси здаються на одне обличчя. Як виявилося, така особливість є наслідком роботи мозку.

Існує думка, що люди, які належать до певної раси, не можуть розрізняти риси представників інших рас, і їм вони здаються на одне обличчя. Це може здатися неполіткоректним і навіть образливим, але є фактом і фізіологічною особливістю кожної людини. Фахівці з США змогли це довести, провівши експеримент за участю добровольців, в якому взяло участь 17 осіб європеоїдної раси. Їм демонстрували поперемінно представників африканських народів і одноплемінників, аналізуючи роботу мозку і його реакцію при оцінці зовнішності інших людей.

Дослідження дозволило встановити механізм роботи мозку при оцінці зовнішності людини. В першу чергу зоровий відділ фіксує особливості, характерні власної раси, і якщо такі відсутні, він не фокусується на незнайомих рисах. Це пов’язано зі спадковими біологічними процесами, які відбуваються механічно, і люди не можуть на них вплинути.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button