Авто

Навіщо потрібен відеореєстратор?

Автомобільний відеореєстратор – це пристрій, який з’явився на вітчизняному ринку порівняно недавно. Проте вже сьогодні можна з упевненістю сказати, що саме його не вистачало вітчизняним автомобілістам. Автомобільний відеореєстратор дає можливість записувати на відео все те, що відбувається перед вашим автомобілем на трасі. Крім того автомобільний відеореєстратор в просунутому варіанті дозволяє фіксувати GPS-координати, має G-датчик, що визначає струс транспортного засобу, гальмування і прискорення. Зі згаданим G-датчиком після зіткнення реєстратор захистить паролем від видалення відеофайлу з карти пам’яті.

31-07-15-foto-600x428-1

Напевно кожен автомобіліст хоч раз у житті ставав учасником або свідком дорожньо-транспортної пригоди. Іншими словами, всім тим, хто сидить за кермом автомобіля, добре відомо, скільки розбіжностей і суперечок виникає у разі дорожньо-транспортної пригоди. Якщо ж на якомусь з автомобілів, що потрапив в ДТП, є автомобільний відеореєстратор, то суперечки можуть бути в одну мить вирішені, якщо у вас встановлено цей потрібний прилад.

Відеореєстратор, встановлений на авто, виконує приблизно ту ж саму функцію що і «чорний ящик» яким обладнані літаки, фіксує абсолютно все, що відбувається з транспортним засобом і навколо нього під час руху по дорозі.

Останнім часом повсюдно зросли штрафи за порушення правил дорожнього руху. За допомогою автомобільного відеореєстратора, ви зможете довести, що ніяких правил не порушували – якщо це, звичайно, правда. Виходить, що такий пристрій як автомобільний відеореєстратор може позбавити вас від незаконних штрафів, пов’язаних з похибкою обладнання, яке використовується для стеження за авто на дорогах великих міст.

Дуже часто буває, що співробітники міліції пред’являють вам неправомірні претензії, а саме, вимагають виплатити штраф за правопорушення, якого ви не скоювали. Якщо ви не порушували правил і хочете довести власну правоту, то вам обов’язково потрібно звернути увагу на даний пристрій. І якщо ви часто потрапляли в подібні ситуації, то знаєте, як це непросто довести свою невинність. У даній ситуації немає іншого способу довести свою правоту, окрім як проводити відеозйомку відеореєстратором протягом всього маршруту руху. Цікаво також те, що співробітники автоінспекції, побачивши на лобовому склі камеру, часто відмовляються від своїх претензій, оскільки не бажають судового розгляду.

Але й без співробітників дорожньої автоінспекції ви можете зустріти безліч небезпек на своєму шляху. Дуже часто шахраї влаштовують підстави на дорозі, для того, щоб якимось чином витягнути з вас певну суму грошей. Нерідкі випадки, коли учасники руху, що потрапили в ДТП з власної вини, виявлялися людьми зі зв’язками, і їм все сходило з рук, а вину перекладали на потерпілого, так що цілком достатньо причин купити автомобільний відеореєстратор, тим паче що http://ek.ua/ на сьогодні цілком доступна.

Як вибрати собі відеореєстратор?

Ключову роль в відеофіксації грає об’єктив. Об’єктив автомобільного відеореєстратора повинен захопити не тільки зображення безпосередньо перед авто, а й кілька смуг праворуч і ліворуч від смуги руху. Такий результат дозволяють отримати відеореєстратори з кутом огляду від 90 до 140 градусів. При меншому куті огляду об’єктив може не зафіксувати аварійну ситуацію, наприклад, викликану перестроюванням автомобіля з сусідньої смуги.

Чим вище розрішення, тим більш детальним вийде збережений відеозапис, а й більше буде потрібно місця на носії іформації. Висока роздільна здатність необхідно при ідентифікації автомобілів (марка і модель авто, держ. номер).

Швидкість запису характеризує кількість знімків, збережених відеореєстратором за 1 секунду. Чим вище швидкість запису, тим чіткіше будуть прописані динамічні моменти, але місце на носії інформації потрібно більше. Висока швидкість запису дозволяє переглядати запис в уповільненому режимі і аналізувати запис по окремих кадрах. Швидкість запису автомобільних відеореєстраторів, за сучасними стандартами, повинна бути не менше 25 кадрів в секунду.

Охоронцями інформації для автомобільних відеофіксаторів є карти пам’яті SD або Micro SD (T-flash). При виборі відеореєстратора в машину слід звернути увагу на максимальний підтримуваний об’єм карт пам’яті. Також слід враховувати, що карти SD більш доступні за ціною, ніж Micro SD при однаковому обсязі пам’яті.
Зручним рішенням для швидкого перегляду знятих матеріалів є автомобільний відеореєстратор з монітором. Моделі без вбудованого монітора можуть оснащуватися виходом для підключення до зовнішнього приймача відео в автомобілі.

І останнє. При виборі приладу віддайте перевагу тому у якого краще характеристики, що б потім не шкодувати про відсутні можливості.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button