Людина

Найдешевша нерухомість в світі

Криза 2008 року викликав у багатьох країнах помітне зниження цін на нерухомість. Нинішнє становище на ринку жахає власників будівельних компаній, але вельми вигідно для інвесторів, що скуповують квадратні метри за викидними цінами: за прогнозами фахівців, в недалекому майбутньому почнеться зростання цін на житло. Експерти в області нерухомості провели дослідження і склали список країн, в яких у 2012 році можна купити найдешевші квартири. Зрозуміло, що ситуація за 2013 мало чим змінилася. Рейтинг складений з урахуванням середньорічного доходу населення в країні.

Найдешевша нерухомість в світі

На першому місці – Сполучені Штати, де по відношенню до середньорічного доходу жителів країни сьогодні найдешевша нерухомість у світі – покупка пристойного житла обійдеться в 95,4 тисячі євро, і при доході в 34 200 євро таку суму можна накопичити всього за три роки.

Друге місце в списку займає Домініканська республіка, тут середня вартість квартири в середньому становить 32 400 євро. Середньорічний дохід населення в країні не набагато менше 10 тисяч, тому на квартиру потрібно збирати 3,5 року.

Третє місце – Чилі, де зручну квартирку середніх розмірів сьогодні можна придбати за 54 тисячі євро, для цього середньостатистичному чилійцеві доведеться працювати чотири роки.

neruhomist_v_sviti01_resized

Чотири з половиною роки потрібно працювати, щоб купити хорошу квартиру в Бельгії та Швеції. Придбати житло тут можна за 119,3 і 121 500 у європейській валюті, а середній дохід населення за рік становить 28 300 і 28 100 євро.

Звичайно, це не стосується елітного житла. Воно в світі завжди тримається на певному рівні. Ось, наприклад, на порталі http://real-estate-moscow.com/en/ ви зможете знайти пропозицію як про купівлю, так і про аренду елітного житла.

У числі країн з найдешевшою нерухомістю також виявилися Швейцарія, Німеччина, Австрія, Кіпр, Гондурас, ПАР і Бангладеш. Щоб накопичити на пристойне житло, середньостатистичному мешканцю цих країн потрібно трудитися близько 5 років.

Помітне падіння цін на нерухомість відзначається і в інших країнах. Так, в Єгипті невелику квартиру можна придбати за 50 тисяч євро. У Франції, Швеції, Великобританії та Норвегії вартість житла в цьому році знизилася на 12 %, в ??Естонії на 14,5 %, причому фахівці не виключають подальшого спаду.

neruhomist_v_sviti02_resized

Рейтинг держав з найдешевшою нерухомістю досить цікавий – багато хто хотів би купити власне житло десь на березі моря , і виявляється, це цілком реально. Вартість невеликого приватного будинку за кордоном сьогодні приблизно дорівнює ціні простеньких апартаментів в російських мегаполісах.

Рейтинг держав з найдешевшою нерухомістю досить цікавий – багато хто хотів би купити власне житло десь на березі моря, і виявляється, це цілком реально. Вартість невеликого приватного будинку за кордоном сьогодні приблизно дорівнює ціні простеньких апартаментів в російських мегаполісах.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button