Людина

Різниця у віці: чи є шанс у відносин?

Вам подобається хтось молодше (або старше), і ви ворожите, чи не завадить ця різниця у віці вашим відносинам? Хоча вчені і досліджують це питання, точної відповіді від них ми навряд чи почуємо. Адже у стосунках між двома людьми грає дуже багато чинників. І вони або перекинуть місток між вашим віковим проміжком, або перетворять його в нездоланну прірву. Ці питання допоможуть вам зрозуміти вашу різницю і її вплив на відносини трохи краще.

Разница в возрасте: есть ли шанс у отношений?

Що вас пов’язує?

Чим більша різниця у віці, тим швидше вас будуть розділяти культурні особливості кожного покоління. Фільми, музика і навіть культурні контексти можуть різниться, видаляючи вас один від одного. Але якщо у ваших відносин є міцна база, різниця у віці, навпаки, може підігріти ваш інтерес, допитливість і участь в інтересах один одного.

Чи берете ви на себе ролі, які відповідають вашому віку?

Важливо помічати будь-які стереотипи, які ви можете шукати у своєму партнері, пов’язані з його віком. Старший партнер може не бути мудрішим. Молодший партнер може не виявитися любителем пригод. Або ж, якщо ви відповідаєте тому, чого очікує ваш партнер від вас, чи готові ви обидва до змін, які будуть з вами відбуватися? Наприклад, молодший партнер з часом може перестати потребувати більш мудрого наставника, а старший партнер може занудьгувати у відсутності бунтівного молодого духу.

Чи збігаються ваші життєві цілі?

Деякі цілі, наприклад, бажання подорожувати або мати дітей, можуть різнитися в залежності від віку. І навіть якщо на даному етапі ваші цілі збігаються, чи не розійдуться вони в майбутньому, коли зміняться ваші життєві стадії? Так що вам варто задуматися про ваші спільні цілі і на поточний момент, і на роки вперед.

Ви готові прийняти фізичні зміни в партнері?

Вік змінює нас і фізично, і емоційно. І залежно від різниці у віці, молодому партнеру з роками доведеться зіткнутися з віковими проблемами старшого парнера зниженою енергійністю та віковими захворюваннями — задовго до того, як ці зміни наздоженуть його самого. Всі ці труднощі, може здатися, від вас ще дуже далеко, але задуматися про це варто вже зараз.

Відповівши на ці питання, задайте собі останній: чи варті ці відносини вашого часу і сил чи ні? У кожного буде своя відповідь. Але вік — всього лише один з чинників. Зважте все, і прислухайтеся до свого серця і розуму.

 

Натхнення: zdorovie.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button