Земля

Перуанські рибалки виловили гігантського ската

Дивно, але навіть у наш високотехнологічний освічений вік деякі міфи демонструють дивовижну живучість. Приміром, серед приморських народів з покоління в покоління передаються вірування в морських чудовиськ, які населяють океан. Цікаво, що океан не розчаровує людей, періодично підкріплюючи їх вірування.

fe88e41f3fb83a38515a580805659db3

У середині квітня перуанські рибалки виловили біля північного узбережжя країни гігантського ската. Ерік Круз насолоджувався риболовлею разом зі своїм батьком і другом з борту невеликого орендованого судна. Все йшло звично, як раптом у розставлених сітках рибалки відчули потужні ривки.

«Човен став тремтіти і хилитися, що застало нас зненацька. Ми глянули в воду і побачили цю величезну істоту», – згадують рибалки. Боротьба з океанським монстром тривала кілька годин. Ще трохи, і рибалкам довелося б відмовитися від цієї затії, адже паливо судна підходило до кінця. Однак, скат все ж був піднятий на палубу.

Після фотосесії на березі скат був переробленний на м’ясо, яке рибалки з успіхом продали. Фотографії поваленого монстра облетіли весь світ. У одних вони викликали захоплення, а в інших – співчуття. Ерік Круз навіть отримав кілька погроз від незадоволених екологів. На розпитування прокурорів він відповів, що не задавався метою зловити ската.

Як би там не було, а фольклор про страшних морських монстрів отримав потужний імпульс.

Натхнення: www.planetanovosti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button