АналітикаЗдоров'я

Науковці назвали недорогий овоч, який може допомогти зберегти молодість

Буряк назвали овочем, який може сприяти здоровому старінню організму.  Як ідеться в матеріалі іспанського видання АВС, попри те, що в буряку багато цукру, він низькокалорійний і багатий на клітковину, що призводить до сповільненого всмоктування цукру.

Image by congerdesign from Pixabay

«Крім фосфору, буряк також є джерелом фолієвої кислоти, вітаміну С і калію. Інші корисні речовини — це вітаміни B1, B2, B3 і B6, а також такі мінерали як залізо та йод», — ідеться в матеріалі.

Також наголошується, що завдяки високому вмісту заліза, буряк корисний у разі анемії (стан, що характеризується зниженим рівнем еритроцитів або гемоглобіну у крові). Для кращого засвоєння заліза, що в ньому міститься, експерти радять вживати його з їжею, багатою на вітамін С, наприклад, лимоном або апельсином.

Як пишуть журналісти з посиланням на дослідження, проведене Ексетерським університетом (Великобританія), вживання бурякового соку сприяє активній діяльності бактерій ротової порожнини, що позитивно впливає на здоров’я кровоносних судин і мозку, що сприяє здоровому старінню нашого організму.

«Буряк корисний для зниження кров’яного тиску, є антиоксидантом, сприяє здоров’ю нігтів, шкіри та волосся, в ньому міститься багато клітковини, яка допомагає запобігти запору. Тому важливо включати його у свій раціон», — сказано в матеріалі.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments