Аналітика

Добірка книг, що змінюють свідомість

Є дні, коли з’являється настрій прочитати щось надзвичайно корисне та небанальне. Помічено, що все більше людей осінніми вечорами хочуть побути наодинці з книжкою, яка може змінити їх або внести різноманіття в їхнє буття. Якщо ви – серед цих людей, тоді вам варто прочитати цей текст.

Книги, які вчать думати

Найкорисніші книжки – це книги, які вчать думати. Погоджуєтеся? Як часто хочеться прочитати щось таке, що не є «порожнім» читанням. Книгарня «Є» пропонує вам «нелегку» і в той же час неймовірно цікаву книжку відомого психоаналітика Луїджі Дзої – «Історія гордині: психологія і межі розвитку». Що особливо характеризує західну цивілізацію та який вплив на неї мають фанатизм і зарозумілість – читайте й розмірковуйте разом з автором.

Книги для саморозвитку – настільні книжки практично кожної сучасної людини. Пропонуємо вам цікаву і надзвичайно корисну новинку від видавництва «Фабула» — «Емоційний шантаж» авторства Сьюзан Форвард та Донни Фрейзер. Скільки людей з вашого оточення можуть шантажувати вас у стосунках та обмовляти недобрими словами? Читайте та дізнавайтеся про типових шантажистів на конкретних життєвих прикладах. І, звичайно, у разі необхідності, застосовуйте методику відновлення здорових стосунків, яку пропонують читачеві згадані автори.

Книги, що змінюють життя жінки, особливо користуються попитом у прекрасної половини людства. Книжка мотиваційної авторки Луїзи Хей «Зціли своє тіло та полюби його» — про силу любові, яка зцілює. Це видання буде актуальним для тих, хто ніяк не може знайти щастя та гармонію в своєму житті. Найцікавіше, що авторка сама пройшла цей шлях «прийняття себе» і тому може поділитися чималим досвідом та допомогти іншим позитивно ставитися до всього, що нас оточує.

Мотиваційні книги українською – це не обов’язково перекладна література. Візьмімо книжку українського психолога Наталії Гаєвської «Нова Я. Шлях до себе: 39-денний марафон із відновлення психічних та фізичних сил». Це приклад гарної літератури для саморозвитку рідною мовою. Якщо були причини, які змусили вас бути «в застої», то в цій книжці ви знайдете способи, як відновити свої фізичні та духовні сили. Ви зможете не тільки знаходити вихід із складних ситуацій, але й порозумітися зі своїми близькими. Виконуйте завдання протягом 39 днів і невдовзі відчуєте оновлення свого життя.

Книги з психології можуть бути корисні не тільки наповненістю та змістом, але й зовнішнім виглядом. Наприклад, книжка «Коли менше — насправді більше» від видавництва «Рідна мова» надрукована із вторинної сировини. Це видання стане особливо в нагоді тим, хто любить купувати у неймовірній кількості всілякі непотрібні речі та складати їх у себе в будинку на не безрозмірних полицях. Читайте, а тоді – дійте. «Прибирайте» не тільки простір навколо себе, але й людей, які вас оточують та погано на вас впливають. І нехай мінімалізм справді привнесе у ваше життя багато доброго та корисного.

Кнопка «Наверх»
Закрыть