Авто

Найнадійнішими автомобілями США названі Lexus, Toyota і Acura

Авторитетне американське видання Consumer Reports склало список найбільш надійних автомобільних марок. Сім компаній з першої десятки опинилися японськими.

Авторитетне американське видання Consumer Reports опублікувало рейтинг надійності автомобілів 2013 року по маркам. Японські автовиробники в 2013 році потіснили європейських і американських. Вгорі списку розташувалися японські бренди Lexus, Toyota і Acura.

Найнадійнішими автомобілями США названі Lexus, Toyota і Acura

За підсумками 2013 четверте місце дісталося бренду Audi – за рік марка піднялася відразу на чотири позиції. Особливо відзначилися три моделі компанії: седан A6, кросовер Q7 і універсал Allroad – вони отримали рейтинг надійності «вище середнього». Компанія Volvo піднялася на цілих 13 позицій і посіла сьоме місце. Всі моделі марки отримали рейтинг «вище середнього» або краще.

Майже всю другу п’ятірку лідерів склали японські бренди – Mazda (5-е місце), Infiniti (6-е місце), Honda ( 8 – е місце) і Subaru (10-е місце). Єдиним американським брендом, який увійшов до десятки лідерів, став GMC. Втім, моделі Chevrolet Camaro і Cruze отримали рейтинг «нижче середнього». Успіх також продемонструвала марка Buick – вона перемістилася на дев’ять позицій вгору, до 12 -го місця.

Невдало виступила марка Ford – вона скотилася в самий кінець списку, на 25- е місце. З 31 потрапила в список CR моделі тільки пікап F- 150 отримав оцінку «вище середнього». Проблеми Ford традиційно пов’язані з мультимедійною системою MyFord, що спровокувала шквал критики, а також деякими модифікаціями двигунів EcoBoost.

Конкуруючі з японськими брендами південнокорейські марки Hyundai і Kia скотилися вниз на 16 -е і 21 – е місця відповідно. У 2011 році брендам вдалося обійти більшість європейських і американських конкурентів у рейтингу CR. Європейський преміум в особі Mercedes – Benz і BMW виявився на 13 -му і 15 -му місцях відповідно. Велика частина моделей цих фірм отримали високі оцінки, але у кожної марки знайшлися кілька проблемних автомобілів. У BMW ними виявилися 335i і X3, а у Mercedes -Benz – M- Class з дизелем.

Таким чином, японським брендам дісталися сім із десяти лідируючих місць. Єдиним аутсайдером став Nissan – марка скотилася на 22- е місце з 28 можливих. З 100 японських автомобілів 90 % отримали рейтинг «вище середнього» або краще. Були й винятки – традиційно популярні в США моделі Honda Accord V6 і Nissan Altima позбулися статусу рекомендованих редакцією Consumer Reports. Subaru BRZ, незважаючи на популярність, отримала оцінки «нижче середнього», через що марка Subaru скотилася на десяте місце.

Крім того, рекомендації редакції позбулися моделі Toyota Camry, RAV4 і Prius V – всі ці автомобілі отримали низький рейтинг в краш-тестах американського Страхового інституту дорожньої безпеки (IIHS) при ударі об перекриття малої площі. Однією з найбільш помітних проблем в останньому рейтингу CR стала автомобільна електроніка – радіо, навігатор, а також системи зв’язку. Серед 17 категорій, в яких були виявлені неполадки, саме електроніка викликала найбільше нарікань. Особливе невдоволення автомобілістів викликали системи, оснащені сенсорним екраном, – вони часто зависають або реагують на дотики із затримкою. Крім того, безліч скарг надходило на системи інтеграції смартфонів і інших гаджетів в мультимедійні системи автомобіля – вони часто виявляються нездатними розпізнати переносні пристрої.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button