Людина

Відкрито молекулу, яка зберігає молодість шкіри

Британські вчені створили в лабораторних умовах антиоксидант, який може зберегти молодість і красу шкіри на довгі роки, захистивши її від руйнівного впливу сонця. Відкрита ними молекула Тірон забезпечує повний захист від ультрафіолетових променів довгохвильового діапазону (UVA), які складають до 95 відсотків ультрафіолетового випромінювання Сонця, пише британська газета The Daily Mail.

Відкрито молекулу, яка зберігає молодість шкіри

Дослідники з Ньюкаслського університету сподіваються, що Тірон буде використаний як добавка в їжу і косметику.

Як відомо, UVA – випромінювання прискорює процес старіння шкіри і викликає появу зморшок. На відміну від ультрафіолетового випромінювання середньохвильового діапазону (UVB), яке викликає засмагу, UVA – промені проникають глибоко в шкіру і ушкоджують сполучну тканину, що збільшує ризик розвитку раку шкіри.

Керівник команди вчених, професор Марк Бірч – Мачин, називає результати дослідження, опублікованого в журналі FASEB Journal, захоплюючими і багатообіцяючими. При цьому він відзначає, що розробка препарату знаходиться в початковій стадії і вимагає проведення додаткових досліджень, які повинні підтвердити, що молекула не є токсичною.

Так, вченим вже давно відомі антиоксиданти, які містяться в зеленому чаї, червоному вині та спеціях. Однак лабораторні дослідження Тірона показали 100 – відсотковий захист від UVA – випромінювання. За словами дослідників, препарат, до складу якого увійде Тірон, може з’явитися у продажу протягом п’яти років.

Натхнення: hi-news.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button