Технології

Найсмішніші новини хайтека за 2013 рік

Найкращі та найсмішніші новини хайтека. Пропонуємо читачам з ними про ознайомитися.

1. Groupon буде доставляти товари за допомогою катапульт?

Найсмішніші новини хайтека за 2013 рік

У Groupon, схоже, знайшли спосіб не залишитися осторонь, в момент коли найбільші світові ритейлери (продавці) навперебій пропонують нові, все більш незвичайні способи доставки. Американська компанія обіцяє доставляти покупки за допомогою катапульт.

[youtube]hWhFN7N-rmU[/youtube]

Як свідчить промо-ролик, що рекламує технологію, Groupon збирається використовувати старовинний і перевірений метод, відомий ще з часів короля Артура. Покупцеві необхідно лише вийти на вулицю і приготуватися до отримання замовлення, яке буде відправлено працівником Groupon прямо йому в руки за допомогою великої катапульти.

Іншими словами, Groupon зробила все можливе, щоб не залишитися осторонь і потрапити в новинні заголовки поряд зі своїми основними конкурентами напередодні новорічних свят.

У даному випадку важливо не те, буде та чи інша компанія дійсно доставляти покупки катапультами вже наступного року або ж вона буде робити це за допомогою безпілотників через кілька років. Важливо те, що вже сьогодні цей бренд потрапить у ЗМІ чи обговорюватиметься блоґерами, а значить вже сьогодні, прямо перед святами, про нього говоритимуть.

2. Інженери Dell впоралися зі “смердючою проблемою”

Hi_tek_kumednyi01

Якщо ваш ультрабук Dell пахне котячою сечею, а кота у вас немає, великі шанси, що і з вашою головою, і з вашим комп’ютером все в порядку. Причина незвичайного запаху криється в … Втім, сама компанія Dell витратила на “винюхування” проблеми купу часу, так що проявимо повагу і розповімо про все в хронологічному порядку.

Ультрабуки Latitude 6430u продаються вже близько року і коштують у США близько $ 1500. Експерти хвалять пристрій, розрахований на заможних покупців, за хорошу якість збірки і ергономіку.

Так Latitude 6430u описує портал pcworld.com: “У світі обладнання, яке на вигляд і на дотик здається дешевизною, ультрабук Dell стоїть осібно. Це добре зібраний, добре спроектований пристрій, з яким приємно працювати.”

Але цього літа власники Latitude 6430u засипали Dell скаргами на жахливий запах, який перетворює використання ультрабука на тортури для власника і оточуючих. Бізнесмени скаржилися на те, що їхні клієнти відчувають незручність і бажання втекти куди-небудь через смердючого ґаджета. Жінки кричали, діти плакали … Загалом, ультрабук в умах користувачів трансформувався з модного девайса в “кішку, вид ззаду”. Для бізнесу Dell це не кращі новини.

Компанія пообіцяла зайнятися вирішенням проблеми і першим ділом встановила, що кішки ні з якого ракурсу до справи не причетні. Кілька пахучих ноутбуків були відправлені на експертизу, але минуло кілька місяців, перш ніж причина неполадки була встановлена.

Представник служби підтримки SteveB кілька разів дякував клієнтів компанії за терпіння, у вересні підтвердив, що запах не небезпечний для здоров’я, а 14 жовтня повідомив, що проблему вдалося усунути. Причиною став певний “етап виробничого процесу”, який довелося змінити. Нові Latitude 6430u будуть пахнути тільки тим, чим належить. А старі можна продути стисненим повітрям … Продути – то можна, але запах, як виявилося, залишається.

У підсумку Dell довелося піти на зустріч скарг на ультрабуки, в рамках якого змінюють частина пластику навколо клавіатури і тачпада. Користувачі зітхнули з полегшенням.

3. ІТ- фахівці США залишилися без Різдва

Hi_tek_kumednyi02

В Америці Різдво – свято для всіх, крім айтішників. У той час як всі інші п’ють “Егг – ніг” (солодкий напій на основі сирих яєць та молока) і одягаються в костюм оленів з червоним носом, програмісти сидять на своїх робочих місцях, забезпечуючи стабільну роботу комп’ютерних систем.

У США різдвяні вихідні тривають приблизно тиждень. Навіть Apple закриває свої представництва. Так ось, компанія Ipswitch провела дослідження, результати якого показали, що більшість ІТ- працівників у кращому випадку отримують один вихідний під Різдво, а про святкові канікули ніхто навіть і не мріє.

Майже половина опитаних працюватиме “по дзвінку” в будь-який з вихідних днів. Більш того, багато хто чекає дуже важких буднів, так як багато комп’ютерних мереж в свята перевантажені і працюють нестабільно. І звичайно, комусь таки доведеться вийти на різдвяну зміну. Якщо ж комусь посміхнулася удача і його не викличуть, думки про роботу нікуди не зникнуть. 56 % умовно звільнених від завдань працівників ІТ -сфери зізнаються, що все одно будуть думати про роботу.

4. У США смартфони обійшли комп’ютери за переглядами порно

Hi_tek_kumednyi03

Америка – передова країна світу в області перегляду порно. У той час як в інших країнах тільки розгортаються мережі LTE 4G, американці вже навчилися розважати себе барвистим потоковим відео про симпатичних дівчат, юнаків і тваринок, “не відходячи від смартфона”.

За даними одного з найбільших порносайтів США PornHub, вже 52 % відвідувачів порталу заходять на нього не із звичайного комп’ютера, а з ґаджетів, причому саме з телефонів. Жарт про секс по телефону напрошується сам собою … До речі, в 2012 р. у смартфонів вже була значна частка в 47 %.

Якщо говорити про обсяг трафіку, то смартфони поки відхопили “лише” 40 %, а на традиційні ПК припадає 51 % плюс 9 % у планшетів. Люблять порнографію і власники ігрових приставок. 55 % переглядів припадає на PlayStation 3 і PlayStation 4. У Xbox і казуальної Wii – 39 % і 6 %. Найбільше порно американці дивляться в понеділок, а от у неділю сайт найменш популярний.

Натхнення: www.amic.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button