Технології

Для військових схрестили позашляховик, вертоліт і мультикоптер

Судячи з усього, фантасти в черговий раз мали рацію – ми неухильно наближаємося до часу, коли автомобілі будуть літати. Причому, стосується це не тільки компактних малолітражок, запущених в повітря Terrafugia або Aeromobil, а й повноцінних військових позашляховиків.

Для військових схрестили позашляховик, вертоліт і мультикоптер

Розробка каліфорнійської компанії Advanced Tactics, в перспективі, позбавить військових від необхідності приганяти вантажний евакуатор, щоб перевезти позашляховики на нове місце дислокації. Правда, для цього їм доведеться замінити весь автопарк на AT Transformer – позашляховик з можливістю вертикального зльоту і приземлення, здатний пересуватися по повітрю і по землі, навіть якщо доріг поблизу немає. Створений за технологіями безпілотних Мультикоптерів, AT Transformer позбавлений складних кріплень і рульових гвинтів. Конструкція апарату максимально проста, оскільки в плани розробників входить його перетворення на безпілотник, керований повністю в автоматичному режимі.

AT_Transformer_1

Універсальність новинки – предмет особливої ??гордості її творців. AT Transformer може виконувати роль перевізника вантажів, евакуатора поранених, робити розвідку місцевості та багато іншого. Вантажопідйомність автомобіля в польоті становить 453 кг, всередині нього може розміститися до 5 чоловік. Дальність польоту дорівнює 463 км при швидкості не більше 241 км / ч. На землі, в AT Transformer можна завантажити до 726 кг вантажу або 8 пасажирів, їхати вони будуть з максимальною швидкістю 110 км / ч.

Повномасштабний прототип AT Transformer пройшов серію випробувань на землі і тепер готується до перевірки в повітрі.

AT_Transformer_3


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments