Наука

Названі 4 непотрібних в якості добавок вітаміни

Експерти назвали 4 непотрібних в якості добавок вітаміну. Після проведення ряду досліджень вдалося виявити, що вони не повинні використовуватись таким чином, оскільки можуть навіть зашкодити організму.

Відкриває список вітамін А, оскільки зловживання ним у курців може підвищити ризик онкозахворювання легень. На сьогодні є дані про те, що перевищення норми цієї речовини в організмі призводить до пошкодження кісток і печінки. Марним з точки зору використання в якості добавки є і вітамін С. Перевищення допустимого вмісту в організмі може спровокувати формування каменів у нирках.

Перевірка корисного впливу вітаміну Е на захист від онкозахворювань не дозволила отримати переконливих доказів. У разі ураження простати ризик небезпечного захворювання навіть підвищується із-за зловживання корисною речовиною. Перевищення норми вітаміну Е може призвести до проблем у роботі органів травлення або згортання крові. Вітамін В3 тривалий час вважався речовиною, що забезпечує захист серця і мозку. Насправді, його тривалий прийом не показав зниження ризику хвороб судинної системи. В порівнянні з контрольною групою учасники дослідження по збільшенню рівня споживання вітаміну B3 частіше страждали від внутрішніх кровотеч і проблем з печінкою.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button