Наука

Названі 5 ключів до більш глибокого щастя

Експерт з New York University в області розвитку особистісного потенціалу Сьюзан МакКуїллан назвала 5 ключів, які ведуть людину до більш глибокого відчуття щастя. Цьому, зокрема, великою мірою сприяє задоволеність особистим життям.

Вчені всього світу тривалий час проводять дослідження, метою яких є виявлення факторів, що провокують депресію або смуток, тобто мають прямий вплив на відчуття людиною щастя. Експерт Сьюзан МакКуїллан говорить, в основному це почуття можна виміряти задоволенням від життя, але вона виражається не тільки в успішній кар’єрі і фінансовому добробуту, але і в інших ключах. Одним з таких є вдячність, здатність звертати увагу на позитив, відсіваючи негативні моменти.

Також дуже важливо для більш глибокого щастя бути цікавим. При цьому мається на увазі не зацікавленість чужим життям, а вміння цікавитися чимось новим, відкривати інші «горизонти» світогляду. Ще одним ключем є творчість – музика, малювання, спів, написання книг або щось інше. Не менш важливо і духовний розвиток, при якому можна цікавитися релігією чи іншими «вищими» силами. Останнім експерт назвала спілкування з людьми, що демонструють силу духу і характеру, що дозволяє на їх прикладі швидше знайти внутрішню гармонію і, відповідно, стати щасливішими.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button