Здоров'я

Що відбувається з вашим тілом після відмови від м’яса

Нещодавно проведені широкомасштабні дослідження показали, що часте вживання м’яса завдає шкоди організму. Якщо ви зведете вживання м’яса до мінімуму, то значно поліпшите своє здоров’я.

Ви позбудетеся від хронічного уповільненого запалення

А чи знаєте ви, що м’ясо призводить до появи легких запальних реакцій в організмі? Тваринні жири і токсичні речовини, що містяться в м’ясі, провокують вироблення С-реактивного білка – основного запального агента.

Якщо ви часто їсте м’ясо і м’ясні продукти, то у вашому організмі буде постійно підтримуватися уповільнений запальний процес. Як відомо, тривале запалення може стати причиною розвитку раку.

Вченими доведено, що надмірне вживання червоного м’яса провокує розвиток раку кишечника.

Після відмови від м’яса запальні процеси поступово будуть усуватися, а ваше самопочуття помітно поліпшиться.

Рівень холестерину зменшиться на третину

Відзначено, що при переході на рослинну дієту рівень холестерину в крові падає на цілих 35%! Такий ефект можна порівняти з дією ліків від холестерину. Правда в даному випадку ви не отримуєте ніяких побічних ефектів, а тільки здоров’я і прекрасне самопочуття.

Для людей зі схильністю до атеросклерозу рослинна дієта стане ідеальним варіантом.

Нормалізується склад кишкової мікрофлори

Наш організм містить десятки і сотні мільярдів бактерій, левова частка яких знаходиться в кишечнику. Відомо, що кишкова мікрофлора відіграє важливу роль у підтримці здоров’я. Так, бактерії впливають на імунітет, обмін речовин і навіть роботу генів!

У м’ясоїдів мікрофлора кишечника, як правило, порушена, що призводить до появи зайвої ваги і різних хронічних захворювань.

Читайте також: 

Рослинна їжа, багата клітковиною, сприяє нормалізації балансу кишкових мікробів і зростанню числа “дружніх” організму бактерій, що, безумовно, позитивно позначається на стані здоров’я.

 

Ризик розвитку цукрового діабету знижується майже наполовину

Відзначено, що відмова від м’яса допоможе знизити ймовірність розвитку цукрового діабету майже на 50%! Як так виходить, що м’ясо провокує розвиток цукрового діабету? Вся справа в тому, що токсичні компоненти в м’ясі можуть послужити причиною запалення підшлункової залози. Запалена підшлункова залоза не справляється зі своїми функціями. Виробляється менше інсуліну, що автоматично призводить до збільшення рівня цукру в крові.

Відмова від м’яса “перемикає” гени

Недавно вчені виявили, що умови зовнішнього середовища впливають на роботу генів. Так, є «погані» і «хороші» гени. Якщо вести нездоровий спосіб життя, то включаються «погані» гени, які будуть сприяти розвитку хронічних захворювань і ожиріння. Якщо ж вести здоровий спосіб життя, то відбувається перемикання генів. Перехід з м’ясної їжі на рослинну якраз включає «хороші» гени, що дозволяє докорінно оздоровити організм.

Натхнення: www.likar.info


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button